Journey bažnyčia yra kitokia, nei galėtum įsivaizduoti.

Mūsų bažnyčioje groja ne vargonai, o muzikos grupė. Kartu leižiame laiką pažindami vienas kitą, vaišindamiesi nemokama kava bei užkandžiais. Kalbamės apie tikrą gyvenimą ir svajojame, kaip daryti įtaką ir pagerinti visuomenę bei žmonių gyvenimus.

Mūsų bažnyčia:

PAPRASTA

Ateik toks, koks esi, niekam nereikia sudaryti įspūdžio. Kiekvienas yra laukiamas. Gali pasipuošti, bet gali būti ir apsirengęs kasdieniškai – kaip tau patogu.

ŠIUOLAIKIŠKA

Trokštame būti tikri ir aktualūs. Mūsų pranešimai ir muzika susiję su žmonių kasdienybe. Mes sprendžiame dabartinius poreikius ir atsakome į aktualius klausimus.

BESIRŪPINANTI

Mums rūpi žmonės. Tiek Dievui, tiek mums žmonės yra svarbūs. Mes meldžiamės ir dalijamės savo širdimis ir ištekliais.

Ko tikėtis atvykus

Aplinka

Siekiame kiekvieną priimti šiltai ir svetingai. Jūsų laukia kava ir arbata, o patys lengvai surasite informaciją apie Journey bažnyčią skrajutėse, padėtose ant kėdžių salėje arba bažnyčios vestibiulyje.

Renginys
  • Mūsų komanda ir muzikos grupė gros šiuolaikišką, nuotaikingą ir prasmingą muziką. Tai vadiname šlovinimu ir giedame visi kartu.
  • Paskelbsime keletą pranešimų ir suteiksime galimybę mūsų nuolatiniams lankytojams papasakoti apie Journey bažnyčios viziją bei išlaidas. Tuomet vienas iš pastorių apie 30 min. pamokslaus Biblijos tema, glaudžiai susijusia su tikru gyvenimu. Viskas yra paremta Biblija ir daugiausia dėmesio skiriama Jėzaus Kristaus Gerajai naujienai. Mokymo tikslas – daugiau pažinti Dievą ir išmokyti gyventi prasmingai bei tikslingai.
  • Siekiame, kad šis patyrimas būtų įdomus, prasmingas ir įkvepiantis jūsų savaitės akcentas. Norime, kad jūs viską patirtumėte be jokio spaudimo.
  • Mūsų susirinkimas vyksta anglų kalba, o vertimo į lietuvių kalbą galite klausytis per ausines.
  • Jūsų vaikai puikiai praleis laiką „Journey kids“ grupelėse. Atvykusius vaikus užregistruojame ir priklijuojame lipdukus su jų vardais. Vaikais pasirūpiname iki susirinkimo pabaigos. Laukiami ir mažiausieji – jei norėsite, pasirūpinsime jais, kad galėtumėte pabūti kartu su kitais suaugusiais.
Vaikų užregistravimas
Jus ir jūsų vaikus pasitiks „Journey kids“ komanda.
  • 0-5 metų vaikams turime kambarį, kuriame dirba mokytojai. Vaikams bus saugu ir smagu žaisti, taip pat jie dalyvaus trumpose pamokėlėse.
  • 6-12 metų vaikams turime didesnę salę, kur pamokos metu jie mėgaujasi muzika, šokiais, žaidimais ir dar daugybe dalykų.
Adresas

Mūsų susirinkimai vyksta adresu Naugarduko g. 97, Vilniuje. Atvykę ant pastato pastebėsite juodą mūsų bažnyčios simbolį. Prie durų jus pasitiks mūsų sveikinimo komanda.

Parkavimas

Prieš mūsų pastatą yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Pasiimkite ausines

Mūsų susirinkimas vyksta anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Jei jūs ar jūsų svečias norite klausytis lietuviškai, užsukite prie garsinimo stalo ir pasiimkite laisvų rankų įrangą, skirtą vertimui.

Jauskitės kaip namie

Griebkite kavos ar arbatos, susiraskite patogią vietą atsisėsti ir išklausykite mūsų skelbimus.

Susisiekite su mumis ir praneškite, kad atvykstate! Mūsų komandos nariai yra pasirengę jums padėti.