Alfa kursas

Kas yra Alfa?

„ALFA online“ yra grupinių pokalbių serijos, kurių metu krikščionišku žiūros kampu tiriamas gyvenimas, dvasingumas ir tikėjimas. Kuriame nesmerkiančią ir atvirą aplinką, kurioje lengva visiems, ar būtum ateistas, skeptikas, ar tiesiog susidomėjęs tikėjimui ir norėtum su naujais draugais tyrinėti gyvenimo klausimus.

Jei nori sužinoti daugiau, norime pakviesti išbandyti „Alfa online“ 1 sesiją. Tai bus smagus vakaras, kurio metu sužinosi, ar Alfa tau tinka. Vyks šeši identiški įvado užsiėmimai. Taigi rask tinkamą laiką ir prisijunk prie mūsų!

 

Kaip tai veikia?

Alfa susitinka kiekvieną savaitę. Kiekvienoje sesijoje yra 25 minučių filmas. Šie trumpametražiai filmai, skirti įkvėpti daugiau klausimų nei pateikti atsakymus, nagrinėja svarbiausius tikėjimo aspektus ir atskleidžia krikščionybės pagrindus. Juose nagrinėjami klausimai „Kas yra Jėzus?“ ir kaip galime tikėti? Filmo nuoroda atsiunčiama kiekvieną savaitę ir jį gali patogiai peržiūrėti savo namuose. Filmui pasibaigus įvyksta vakaro kulminacija. Lankytojai perkeliami į mažesnes grupeles (virtualius kambarius), kur gali pasidalyti mintimis apie tikėjimą ir gyvenimą bei išklausyti kitus savo grupės narius. Gali drąsiai sakyti viską, kas tau patinka, arba nieko nekalbėti, tai visiškai priklauso nuo tavęs ir niekas nereikalauja dalytis.

Kam Alfa skirta?

Alfa tinka visiems, ypač:

  • tiems, kurie apleido bažnyčią;
  • norintiems tirti krikščionybę;
  • tiems, kuriems krikščionių tikėjimas yra naujas;
  • norintiems pakviesti draugą;
  • norintiems augti pažinimu ir tikėjimu.

Kiek tai kainuoja?

Alfa kursas yra visiems nemokamas, mes nerenkame mokesčio.

Journey Church Vilnius